Скасовано постанову судді, якою клієнта зобов’язано виконувати суспільно корисні роботи

Клієнта АБ «Романа Сацика», який належним чином сплачує аліменти на утримання дітей (в розмірі 70% від власної заробітної плати), державний виконавець намагався умисно притягнути до адміністративної відповідальності за наявність заборгованості за аліментами на утримання матері дітей.

Так, постановою судді Печерського районного суду міста Києва Білоцерківець О.А. від 13.09.2019р. клієнта було визнано винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.183-1 КУпАП, та застосовано адміністративне стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт на строк сто двадцять годин.

Не погодившись із вказаною постановою судді, адвокатом Сациком Р.В. в інтересах клієнта було подано апеляційну скаргу.

Постановою судді Київського апеляційного суду Рудніченко О.М. від 05 лютого 2020 року апеляційну скаргу адвоката Сацика Р.В. було задоволено.

Постанову судді Печерського районного суду міста Києва Білоцерківець О.А. від 13.09.2019р. скасовано, та прийнято нову постанову, якою провадження у справі про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.183-1 КУпАП відносно клієнта закрито у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Так, суддя Київського апеляційного суду Рудніченко О.М. погодилась з доводами адвоката Сацика Р.В. про те, що відповідальність за ч.2 ст.183-1 КУпАП наступає лише у випадку наявності несплати аліментів на утримання дитини з інвалідністю, а не за несплату аліментів на утримання матері дитини з інвалідністю.

Потрібна термінова допомога адвоката?