Працівники поліції здійснили заміну свідків, однак клієнт був звільнений від відповідальності за ст.130 КУпАП

ПРАЦІВНИКИ ПОЛІЦІЇ ЗДІЙСНИЛИ ЗАМІНУ СВІДКІВ ЗАДЛЯ ПРИТЯГНЕННЯ ГРОМАДЯНИНА ДО АДМІНІСТРАТИВНОЇ  ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ПЕРЕДБАЧЕНОЇ СТ.130 КУПАП.

ЦИТАТА ІЗ СУДОВОГО РІШЕННЯ:

«В судовому засіданні встановлено, у тому числі під час відтворення відеозапису з нагрудних камер поліцейських, та підтверджено показами свідків ОСОБА_3 і ОСОБА_2 , що на вимогу працівників поліції ОСОБА_1 погодився пройти огляд на стан сп`яніння на місці зупинення за допомогою газоаналізатора «Драгер», лише вимагав надати сертифікований прилад, однак працівники поліції відмовили йому та розцінили таку поведінку як відмову від проходження огляду на стан сп`яніння.

Поняті, які були присутні у цей час, відмовились засвідчувати факт відмови ОСОБА_1 від проходження огляду, у зв`язку з чим поліцейськими було запрошено двох інших свідків.

Таким чином, судом встановлено, що працівники поліції здійснили заміну свідків, які відмовились засвідчити відмову ОСОБА_1 від проходження огляду на місці зупинки, в той час коли відмови від проходження огляду на стан сп`яніння фактично не було, що не передбачено положеннями вищевказаної Інструкції.

Крім того, всупереч вищевказаним положенням Інструкції працівники поліції відмовили надати ОСОБА_1 на його вимогу направлення для проведення огляду у закладі охорони здоров`я.»

P.S. Провадження у справі закрито за відсутністю у діях клієнта складу адміністративного правопорушення.

Потрібна термінова допомога адвоката?