Страхова компанія відмовила у виплаті страхового відшкодування при ДТП

Страхова компанія відмовила у виплаті страхового відшкодування у зв’язку з частковим відновленням майна, пошкодженого у результаті дорожньо-транспортної пригоди

До Адвокатського бюро «Романа Сацика» звернувся клієнт ОСББ «ОАЗИС-2010» та повідомив, що внаслідок ДТП за участю вантажного автомобіля, який зник з місця пригоди пошкоджено майно ОСББ, а саме частина огорожі та автоматичних воріт.

ОСББ самостійно провело незначний ремонт майна, оскільки не мало можливості його використовувати та звернулося до ПАТ «СК «Євроінс Україна» з заявою про виплату страхового відшкодування.

Страхова компанія провела огляд пошкодженого майна та актом огляду було зафіксовано, що майно частково відновлене, а тому відмовила у виплаті страхового відшкодування.

Адвокатське бюро «Романа Сацика» в інтересах клієнта звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до ПАТ «СК «Євроінс Україна» про стягнення страхового відшкодування, судового збору, витрат на проведення оцінки збитку та витрат на правову допомогу.

Позов задоволено у повному обсязі та стягнуто з ПАТ «СК «Євроінс Україна» страхової компанії на корис розмірі 1950 грн., витрати на правову допомогу та судовий збір.

Потрібна термінова допомога адвоката?