Відмова в продовженні строку оренди земельної ділянки

До Адвокатського бюро «Романа Сацика» звернувся Клієнт-ФОП та повідомив, що у 2009 році між ним та Бориспільською міською радою Київської обл. був укладений договір оренди земельної ділянки в м. Бориспіль на 10 років.

У 2019 році (за місяць до закінчення строку дії договору оренди, як це передбачено договором) Клієнт звернувся до Бориспільської міськради з листом-повідомленням про продовження строку дії договору оренди землі та надав проект додаткової угоди.

У 2020 році Виконавчий комітет Бориспільської міськради повідомив, що проект рішення про поновлення та внесення змін до договору оренди землі укладеного з Клієнтом було винесено на розгляд сесії Бориспільської міської ради. При голосуванні рішення НЕ НАБРАЛО необхідної кількості голосів депутатів. При повторному зверненні через деякий час – відповідь була аналогічна – клієнту відмовили в продовженні строку оренди земельної ділянки.

З метою захисту інтересів Клієнта було подано позов до Господарського суду Київської області з метою визнання укладеною додаткової угоди до договору оренди землі у запропонованій редакції.

Позов задоволено в повному обсязі!

Таким чином, Клієнт має можливість надалі безперешкодно вести свій бізнес з належним чином оформленим правом користування земельною ділянкою.

Потрібна термінова допомога адвоката?